Dnes je 20.7.2024, svátek má Ilja
Reklama
Erotická seznamka --> Často kladené dotazy (FAQ)
Často kladené dotazy (FAQ)
Aby jste mohli využívat naše služby,musíte se zaregistrovat.

Zaregistrovat se mohou jen uživatelé starší 18 let, kteří jsou podle zákona, pod který patří plnoletí a souhlasí s podmínkami.


Registrace je zdarma a je velice jednoduchá.

Při registraci je důležité zadat vlastní, aktuální, funkční e-mail. Přes tento e-mail,probíhá další komunikace mezi Vámi a administrátorem této platformy.

Po odeslání registrace, obdržíte od nás email s předgenerovaným linkem. Tento link,musíte pro dokončení registrace nakliknout a Vaší registraci potvrdit. Ihned,po Vašem potvrzení registrace si můžete vytvořit vlastní profil a začít hledat nové přátelé.

Fotografie

Fotografie,se objeví ihned po nahrání ve Vašem profilu.
Pokud nemáte při registraci k dispozici zadne vhodné fotografie, můžete je nahrát kdykoliv později. Fotografie,můžete ve svém editačním účtu,kdykoliv měnit.

Jsme sice erotická seznamka, ale to neznamená,že musíme uveřejnit jakékoliv foto.

Více o fotografiích najdete ve Vašem editačním účtu a podmínkách.


Diskrétně - Anonymně

Pokud se sami nerozhodnete, dát své údaje jinému účastníkovi, zůstáváte díky našemu internímu komunikačnímu systému a skutečností, že vystupujete pod nickem, který jste si sami zvolili, absolutně anonymní.


Zpracování dat

Zaručujeme Vám, že údaje , které dobrovolně zadáváte , zpracováváme s maximální možnou opatrností a diskretností.Neváhejte a ihned se zaregistrujte.

Anketa

Jak èasto potøebuješ sex?
1x týdnì
24.40 %
3x týdnì
23.39 %
kaĹľdĂ˝ den
25.15 %
vícekrát dennì
27.06 %

Reklama